Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy serwisu
Rozumiem
URZĄD MIEJSKI W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ
URZĄD MIEJSKI
W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ
Adres:  
Plac Wolności 5, 55-300 Środa Śląska
Telefon:  
+48 71 317 30 52
Fax:  
+48 71 317 34 05
E-mail:  
um@srodaslaska.pl
Audytor Wewnętrzny
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor B, II piętro, pok. 12

Audytor Wewnętrzny

Agnieszka Koziarska

+48 71 39 60 788

audytor@srodaslaska.pl

Biuro Rady Miejskiej
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor D, I piętro, pok. 11

Biuro Rady Miejskiej

Urszula Miśkiewicz

+48 71 39 60 762

brm@srodaslaska.pl

sektor D, I piętro, pok. 11

Biuro Rady Miejskiej

Beata Wysocka

+48 71 39 60 762

brm@srodaslaska.pl

Burmistrz
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, I piętro, pok. 1a

Burmistrz

Adam Ruciński

+48 71 39 60 795

burmistrz.rucinski@srodaslaska.pl

Gminne Centrum Reagowania
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor D, I piętro, pok. 10

Gminne Centrum Reagowania

Bożena Lenartowicz

+48 71 39 60 710

gcr_kierownik@srodaslaska.pl

sektor D, I piętro, pok. 10

Gminne Centrum Reagowania

Leszek Liberek

+48 71 39 60 710

wsk@srodaslaska.pl

Inspektor Ochrony Danych
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor C, parter

Inspektor Ochrony Danych

Sylwia Góra

+48 71 39 60 736

iod.um@srodaslaska.pl

Pełnomocnik ds. współpracy z sektorem rządowym, biznesem i jst oraz wsparcia obszaru bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor B, I piętro, pok. 6

Pełnomocnik ds. współpracy z sektorem rządowym, biznesem i jst oraz wsparcia obszaru bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego

Janusz Wiaterek

janusz.wiaterek@srodaslaska.pl

Pełnomocnik ds.Transportu Publicznego
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor D, I piętro, pok. 8

Pełnomocnik ds.Transportu Publicznego

Agnieszka Bogacz

71 3960764

agnieszka.bogacz@srodaslaska.pl

Sekretarz
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, I piętro, pok. 1A

Sekretarz

Marcin Nowakowski

+48 71 39 60 795

sekretarz@srodaslaska.pl

Skarbnik
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, II piętro, pok. 17

Skarbnik

Radosław Śliwa

+48 71 39 60 733

skarbnik@srodaslaska.pl

Straż Miejska
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor E, parter

Straż Miejska

Wioletta Buczak

713960738

sektor E, parter

Straż Miejska

Ryszard Czerwiec

713960738

sm.komendant@srodaslaska.pl

sektor E, parter

Straż Miejska

Magda Dobrowolska

71 3960738

sektor E, parter

Straż Miejska

Joanna Galas

71 3960738

sektor E, parter

Straż Miejska

Bogusław Kisiel

713960738

sektor E, parter

Straż Miejska

Marek Koziarski

713960738

sektor E, parter

Straż Miejska

Zbigniew Krężel

713960738

sektor E, parter

Straż Miejska

Mariusz Przytulski

+48 71 39 60 738

sektor E, parter

Straż Miejska

Tomasz Ruczakowski

+48 71 39 60 738

sektor E, parter

Straż Miejska

Agnieszka Tomaszewska

713960738

sektor E, parter

Straż Miejska

Władysław Wasilewski

713960738

Urząd Stanu Cywilnego
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor C, parter

Urząd Stanu Cywilnego

Sylwia Góra

+48 71 39 60 736

iod.um@srodaslaska.pl

sektor C, parter

Urząd Stanu Cywilnego

Monika Kamińska

+48 71 39 60 736

usc@srodaslaska.pl

Wydział Inwestycji
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, II piętro, pok. 15

Wydział Inwestycji

Sebastian Darowski

71 39 60 714

sebastian.darowski@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 15

Wydział Inwestycji

Paweł Drazny

+48 71 39 60 714

paweł.drazny@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 16

Wydział Inwestycji

Ireneusz Fura

+48 71 39 60 741

ireneusz.fura@srodaslaska.pl

sektor B, II piętro, pok. 11

Wydział Inwestycji

Magdalena Kułakowska

+48 71 39 60 745

magdalena.kulakowska@srodaslaska.pl

sektor B, II piętro, pok. 11

Wydział Inwestycji

Piotr Smok

71 3960745

piotr.smok@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 15

Wydział Inwestycji

Krzysztof Szarejko

+48 71 39 60 714

krzysztof.szarejko@srodaslaska.pl

Wydział Finansów i Budżetu
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, parter, kasa

Wydział Finansów i Budżetu

Marta Anzel

+48 71 39 60 721

marta.anzel@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Finansów i Budżetu

Danuta Cal

+48 71 39 60 753

danuta.cal@srodaslaska.pl

Wydział Finansów i Budżetu

Barbara Jankowska

sektor A, II piętro, pok. 9

Wydział Finansów i Budżetu

Ewa Kisiel

+48 71 39 60 728

ewa.kisiel@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Finansów i Budżetu

Marta Kościewicz

+48 71 39 60 729

marta.kosciewicz@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Finansów i Budżetu

Daria Kuriata

+48 71 39 60 729

daria.kuriata@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Finansów i Budżetu

Gabriela Medyńska

+48 71 3960729

gabriela.medynska@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 11

Wydział Finansów i Budżetu

Małgorzata Piotrowska

+48 71 39 60 726

malgorzata.piotrowska@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 9

Wydział Finansów i Budżetu

Adriana Rybka

+48 71 39 60 728

adriana.rybka@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 9

Wydział Finansów i Budżetu

Agnieszka Sendyka-Radoń

+48 71 39 60 728

agnieszka.sendyka@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 11

Wydział Finansów i Budżetu

Dominika Staśkiewicz

+48 71 39 60 726

dominika.staskiewicz@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 11

Wydział Finansów i Budżetu

Piotr Stefanowski

+48 71 39 60 726

piotr.stefanowski@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Finansów i Budżetu

Monika Szperna

+48 71 39 60 731

monika.szperna@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Finansów i Budżetu

Katarzyna Wowczuk

+48 71 39 60 727, +48 71 39 60 791

katarzyna.wowczuk@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 9

Wydział Finansów i Budżetu

Lidia Wzorek

+48 71 39 60 728

lidia.wzorek@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Finansów i Budżetu

Marta Zięba

+48 71 39 60 729, +48 71 39 60 791

marta.zieba@srodaslaska.pl

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, I piętro, pok. 7

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury

Krystian Kopka

+48 71 39 60 755

architekt@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 6

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury

Katarzyna Pożoga

+48 71 39 60 732

gna@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 6

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury

Karolina Puzio

+48 71 39 60 732

karolina.janusz@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 6a

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury

Katarzyna Raczyńska

+48 71 39 60 746

gna.kierownik@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 6

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury

Sebastian Rostecki

+48 71 39 60 732

gna@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 8

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury

Patrycja Trebus

+48 71 3960 719

patrycja.trebus@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 8

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury

Dorota Waligóra

+48 71 39 60 719

dorota.waligora@srodaslaska.pl

Wydział Organizacyjny
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, I piętro, pok. 1

Wydział Organizacyjny

Sandra Andryszczak

+48 71 39 60 795

um@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Organizacyjny

Adrianna Cegielska

+48 71 39 60 715

adriana.cegielska@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 3

Wydział Organizacyjny

Anna Grycz

+48 71 39 60 717

anna.grycz@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 4

Wydział Organizacyjny

Elżbieta Kamińska - Mazur

+48 71 39 60 717

org@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 3

Wydział Organizacyjny

Klaudia Kuriata

+48 71 39 60 717

klaudia.kuriata@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 4

Wydział Organizacyjny

Judyta Partyka-Basa

713960716

judyta.partyka-basa@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 3

Wydział Organizacyjny

Tomasz Siudmak

+48 71 39 60 750

tomasz.siudmak@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 3

Wydział Organizacyjny

Weronika Szostak

+48 71 39 60 717

uzaleznienia@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Organizacyjny

Klaudia Zawiejska

713960715

klaudia.zawiejska@srodaslaska.pl

Wydział Rozwoju i Promocji Gminy
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor B, I piętro, pok. 8

Wydział Rozwoju i Promocji Gminy

Izabela Bekieszczuk

71 39 60 777

izabela.bekieszczuk@srodaslaska.pl

sektor B, I piętro, pok. 8

Wydział Rozwoju i Promocji Gminy

Katarzyna Kulesza

+48 71 39 60 747

fundusze@srodaslaska.pl

sektor B, I piętro, pok. 7

Wydział Rozwoju i Promocji Gminy

Jaromir Stawirej

+48 71 39 60 718

jaromir.stawirej@srodaslaska.pl

Wydział Rozwoju i Promocji Gminy

Beata Stebelska

sektor B, I piętro, pok. 8

Wydział Rozwoju i Promocji Gminy

Monika Szymanowska

+48 71 39 60 767

monika.szymanowska@srodaslaska.pl

Wydział Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor D, I piętro, pok. 9

Wydział Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO

Honorata Krawczyk

+48 71 39 60 771

rpo.kierownik@srodaslaska.pl

sektor D, I piętro, pok. 9

Wydział Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO

Rafał Ratuszniak

+48 71 39 60 771

rafal.ratuszniak@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P1

Wydział Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO

Elżbieta Supernat

+48 71 39 60 766

edg@srodaslaska.pl

Wydział Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, II piętro, pok. 12

Wydział Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa

Agnieszka Gabska

+48 71 39 60 759

agnieszka.gabska@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 12

Wydział Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa

Jaromir Stawirej

+48 71 39 60 718

jaromir.stawirej@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 10

Wydział Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa

Irena Szczepaniak

+48 71 39 60 703

ros@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 10

Wydział Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa

Aleksandra Śliwińska - Ząbek

+48 71 39 60 706

aleksandra.sliwinska-zabek@srodaslaska.pl

sektor A, II piętro, pok. 10

Wydział Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa

Wojciech Tarkowski

+48 71 39 60 703

wojciech.tarkowski@srodaslaska.pl

Wydział Spraw Lokalowych
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor B, parter, pok. 4

Wydział Spraw Lokalowych

Irena Adamiak

+48 71 39 60 748

irena.admiak@srodaslaska.pl

sektor B, parter, pok. 2

Wydział Spraw Lokalowych

Mirosław Baraniecki

+48 71 39 60 749

wsl@srodaslaska.pl

sektor B, parter, pok. 4

Wydział Spraw Lokalowych

Grzegorz Hajduk

+48 71 39 60 754

remonty@srodaslaska.pl

sektor B, parter, pok. 4

Wydział Spraw Lokalowych

Angelika Milczanowska

+48 71 39 60 754

wsl@srodaslaska.pl

sektor B, parter, pok. 1

Wydział Spraw Lokalowych

Dorota Sendyka

+48 71 39 60 754

wsl@srodaslaska.pl

sektor B, parter, pok. 3

Wydział Spraw Lokalowych

Dorota Ziobro

+48 71 39 60 790

wsl@srodaslaska.pl

Wydział Spraw Obywatelskich
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor A, parter, pok. P2

Wydział Spraw Obywatelskich

Beata Kowalska

+48 71 39 60 722

sob2@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P2

Wydział Spraw Obywatelskich

Dorota Piwowarska

+48 71 39 60 722

sob1@srodaslaska.pl

sektor A, parter, pok. P2

Wydział Spraw Obywatelskich

Agnieszka Walaszczyk-Pająk

+48 71 39 60 713

sob@srodaslaska.pl

Wydział Zamówień Publicznych
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor B, II piętro, pok. 13

Wydział Zamówień Publicznych

Bogusława Maliszewska

+48 71 39 60 724

izp_zap@srodaslaska.pl

sektor B, II piętro, pok. 13

Wydział Zamówień Publicznych

Karolina Puzio

+48 71 39 60 732

karolina.janusz@srodaslaska.pl

sektor B, II piętro, pok. 10

Wydział Zamówień Publicznych

Bożena Starzewska

+48 71 39 60 757

wzp.kierownik@srodaslaska.pl

sektor B, II piętro, pok. 13

Wydział Zamówień Publicznych

Małgorzata Szmit - Kocur

+48 71 39 60 724

izp_zap1@srodaslaska.pl

Zastępca Burmistrza
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

Zastępca Burmistrza

Marcin Nowakowski

+48 71 39 60 795

sekretarz@srodaslaska.pl

Zastępca Burmistrza

Maria Zachary

+48 71 39 60 709

doradca@srodaslaska.pl

Zespół IT
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor B, II piętro,

Zespół IT

Robert Jaworski

+48 71 39 60 752

kontakt@srodaslaska.pl

sektor A, I piętro, pok. 3

Zespół IT

Tomasz Siudmak

+48 71 39 60 750

tomasz.siudmak@srodaslaska.pl

Zespół Prawny
Nr pokoju Wydział Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail

sektor B, I piętro, pok. 5

Zespół Prawny

Agnieszka Gabska

+48 71 39 60 759

agnieszka.gabska@srodaslaska.pl

sektor B, I piętro, pok. 5

Zespół Prawny

Marek Stalski

+48 71 39 60 759